Banksy grafika dziewczynka z czerwonym balonem

Fundacja

O Fundacji

W życiu każdego z nas zdarzają się chwile, które wyrywają nas z codzienności i kierują ku głębszym przemyśleniom. Dla mnie, ta chwila nadeszła w momencie, gdy stanąłem twarzą w twarz z problemami, jakich doświadczają młodzi ludzie na swojej życiowej drodze. Ta chwila stała się impulsem do założenia Fundacji „Drogi Proste”.

Moja historia zaczęła się od osobistego doświadczenia trudności, z jakimi młodzi ludzie borykają się na swojej drodze ku dorosłości. To właśnie ta podróż, wraz z jej wyzwaniami, trudnościami i chwilami zwątpienia, pobudziła mnie do stworzenia przestrzeni, w której młodzi ludzie mogą znaleźć wsparcie i odpowiednie narzędzia do rozwiązywania swoich życiowych problemów.

Fundacja „Drogi Proste” narodziła się z przekonania, że nawet najbardziej wyboista droga życiowa może stać się łatwiejsza, gdy jesteśmy otoczeni wsparciem, zrozumieniem i praktyczną pomocą. To nie tylko instytucja – to idea, która wynika z mojej pasji i zobowiązania do tworzenia lepszej przyszłości dla młodych ludzi.

Moje doświadczenia osobiste, a także obserwacja trudności, z jakimi młodzi ludzie borykają się na co dzień, zainspirowały mnie do stworzenia tego miejsca – miejsca, w którym młodzież może znaleźć schronienie i wsparcie w swoich najtrudniejszych chwilach.

„Fundacja Drogi Proste” to przede wszystkim ludzie – osoby, które wierzą w potencjał każdego młodego człowieka, wierzą w możliwość zmiany i rozwoju. To miejsce, gdzie dobro drugiego człowieka jest fundamentem naszej pracy.

Zapraszam Cię do odkrycia, jak Fundacja „Drogi Proste” może zmienić życie młodych ludzi. Razem twórzmy bezpieczniejszą, bardziej otwartą przestrzeń dla tych, którzy potrzebują wsparcia.

 

podpis-Jarosław-Mitroszonek-Prezes-Fundacji-Drogi-Proste

Jarosław Mitroszonek
Założyciel Fundacji „Drogi Proste”

Misja i cele Fundacji Drogi Proste

Celem Fundacji jest:
Fundacja realizuje swoje cele poprzez:

Ważne dokumenty

Statut Fundacji

Odpis KRS